top of page

Moderní elektroinstalace domu

Aktualizováno: 6. 6. 2022

Tak snadné to může být!.Je váš projekt elektroinstalace již na spadnutí? Nebo se teprve zajímáte o to, co obnáší? Tak jako tak, čeká vás mnoho důležitých rozhodnutí. První otázka je nasnadě: Co od ní vůbec očekávat?

Mějte jistotu, že váš dům bude odpovídat současným standardům a nepřipravíte se o komfort, který můžete mít. Využijte bezplatné konzultace s našimi odborníky. Čerpají z více než 10 let zkušeností s projekty po celém světě.

Moderní elektro projekt v 6 krocích

Nyní vám popíšeme obvyklou cestu od 1. kliknutí až po hotovou instalaci splňující všechny požadavky moderní doby. Jako příklad jsme si vzali komplexní projekt elektroinstalace rodinného domu, ale v zásadě se neliší od projektů pro firmy či modernizace bytu (rekonstrukce elektroinstalace).


I kdybyste se nakonec rozhodli nejít cestou moderní elektroinstalace, konzultaci jistě oceníte. Získáte dobrou představu o tom, za co se nevyplatí utrácet, či jaké nároky na technologie dnešní architektura a legislativa přináší. Řada z nich vás překvapí.


Krok 1 Odeslání žádosti

Vyplňte a odešlete svou žádost o konzultaci zdarma pomocí formuláře níže. V mezičase se inspirujte v našem showroomu: ideálně při osobní prohlídce nebo alespoň virtuálně formou videoprohlídky.


Krok 2 Konzultace projektu

Náš odborník vás bude kontaktovat. Spolu proberete vaše přání a představy. Zjistíte, jak maximalizovat potenciál svého projektu, na co určitě nezapomenout při plánování elektroinstalace domu / budovy či s čím jít za instalační firmou.


Krok 3 Hledání partnera Jste plni dojmů. Nejspíš vás zaujalo, o kolik víc vám může vaše investice přinést, a zajímá vás, co dál. Na vaše přání najdeme a kontaktujeme vhodného Loxone Partnera ve vašem okolí a zprostředkujeme mu vaše představy, případně mu rovnou jako výrobci poradíme.


Krok 4 Předložení nabídky Na základě vašich přání a požadavků vám Loxone Partner sestaví individuální nabídku. Nemusíte nic dlouze studovat a sepisovat detailní požadavky. Díky Loxone standardům a komunikaci s námi máte v ruce jasnou kalkulaci elektro projektu splňující požadavky dnešní doby.

Krok 5 Odstartování projektu Pokud je vše k vaší spokojenosti, dejte zelenou odstartování projektu. Po celou dobu realizace projektu jsme samozřejmě k dispozici vám i vašemu Loxone Partnerovi.

Krok 6 Ukončení projektu Váš sen se nyní stal skutečností a vy těžíte z výhod inteligentního ovládání a automatizace. Loxone Partner s vámi po nějaké době provede úpravy konfigurace dle vašich zkušeností. Budeme moc rádi, pokud se spolu ještě spojíme. To abychom si ověřili vaši spokojenost.


21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Kontakt

1.Máje 134, 735 31

Bohumín - Skřečoň

fodorpavel@seznam.cz

+420 739 386 223

bottom of page